Konoba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konoba

Open 24/7
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 moje dijete-iz krajnosti u krajnost

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Madra
Admin
Madra


Female
Number of posts : 1787
Age : 53
Localisation : New York
Registration date : 2006-06-28

moje dijete-iz krajnosti u krajnost Empty
PostSubject: moje dijete-iz krajnosti u krajnost   moje dijete-iz krajnosti u krajnost Icon_minitimeTue 12 Jun - 17:27

Moj prvijenac zaista zna da zablista,ali cesto me njegovo ponasanje dovodi u situaciju daplacem od muke jer ne znam sta vise da radim ne bi li mu neke stvari objasnila na nacin na koji ce on razumjeti i uraditi kako mu je receno.
Zbog danasnjeg china sam se,na karju,sita isplakala.
U skoli je dobar,upravo je danas zavrsio predskolsko,i uciteljica je rekla da moze odmah ici u drugi razred.Chita techno,sabira i oduzima bez problema,u svemu pokazuje odlican uspjeh sem...Uvijek se nadje da smeta neko sem..Wink
Jako je naivan i neiskvaren po prirodi,a od skoro smo poceli i da imamo problema s 'neprisutnoscu' dok mu se nesto objasnjava.Sve to troje mi pocinje toliko ici na zivce da se bukvalno borim s kontrolom (ne)vikanja. hopmad
Posto mu je rodjendan za dva dana,a danas zadnji dan skolske godine,spremila sam pokloncice za 30 drugara iz odjeljenja,malo slastica,kao i poklon za vaspitacicu.Taj poklon sam sinoc mrtva umorna isla kupovati,uvalila se u moju omiljenu knjizaru Barnes and Noble i uzela par predivnih stvarcica koje bi,sigurna sam,bas obradovale njegovu teacherku,prosla kroz cirkus trazenja i pakovanja,s njim skupa pakovala pokloncic,jutros mu napomenula da je u toj kesici koja se razlikuje od drugih Njezin poklon,on ljutito promrsio da zna,i na koncu joj ga uopste nije dao,vec je ladno dozvolio da se njena kesica dodijeli drugom djetetu.
Najgore je sto mali mulac ne daje abera za takve greske.
A jos gore je sto takve osobine prepoznajem u nekim,veoma bliskim,clanovima porodice.
Uh,morala sam ovo izbaciti iz sebe.Jos pjenim od muke.
Nadam se da ce te shvatiti kakav je osjecaj kad za nekoga izdvojis debelo vrijeme da skroz precizno odaberes cime ces ga obradovati,i na kraju se ovako zavrsi.Poklon dobije neki sestogodisnjak,koji ce sigurno prokomentarisati da je Nikolina mama malo freak.
Back to top Go down
https://konoba.forumotion.com
Nora

Nora


Female
Number of posts : 941
Age : 41
Localisation : Montenegro
Registration date : 2006-06-28

moje dijete-iz krajnosti u krajnost Empty
PostSubject: Re: moje dijete-iz krajnosti u krajnost   moje dijete-iz krajnosti u krajnost Icon_minitimeWed 13 Jun - 9:04

A jooojj ne mogu da vjerujem...Nemoj mi ga dirati, dusu moju malu, ne mos' gene tek tako preobratiti.
Back to top Go down
tasa

tasa


Female
Number of posts : 331
Age : 50
Localisation : Nederland
Registration date : 2006-09-26

moje dijete-iz krajnosti u krajnost Empty
PostSubject: Re: moje dijete-iz krajnosti u krajnost   moje dijete-iz krajnosti u krajnost Icon_minitimeWed 13 Jun - 16:27

Jao draga moja, mogu da verujem kako si samo popizdela, ali seti se da je on ipak samo dete i to dete koje ima 6 godina. Stvari koje su tebi vazne nisu i njemu i moras imati strpljenja i zivaca, mada znam da je to tako tesko, ali sta da se radi: jednom roditelj uvek roditelj! Samo strpljenje i prica i videces kako ce sve to da dodje na svoje! Ljubim aj tebe tako usplahirenu!!!!
Back to top Go down
Madra
Admin
Madra


Female
Number of posts : 1787
Age : 53
Localisation : New York
Registration date : 2006-06-28

moje dijete-iz krajnosti u krajnost Empty
PostSubject: Re: moje dijete-iz krajnosti u krajnost   moje dijete-iz krajnosti u krajnost Icon_minitimeThu 14 Jun - 7:28

eh,pretjerala sam malo,priznajem,ubrzo sam shvatila isto sto mi govoris. drunken
Dusa mamina,cesto ne treba ocekivati vise nego sto dobijamo. klot
Back to top Go down
https://konoba.forumotion.com
Sponsored content





moje dijete-iz krajnosti u krajnost Empty
PostSubject: Re: moje dijete-iz krajnosti u krajnost   moje dijete-iz krajnosti u krajnost Icon_minitime

Back to top Go down
 
moje dijete-iz krajnosti u krajnost
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Dijete
» Agresivno dijete
» Dvanaesto dijete

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Konoba :: Roditeljstvo :: Nasi klinci i klinceze:-)-
Jump to: