Konoba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konoba

Open 24/7
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 shto chitate ovijeh dana???

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Jelka

Jelka


Female
Number of posts : 283
Age : 46
Registration date : 2006-07-09

shto chitate ovijeh dana??? Empty
PostSubject: shto chitate ovijeh dana???   shto chitate ovijeh dana??? Icon_minitimeThu 28 Sep - 14:36

i da li uzivate???
Back to top Go down
Jelka

Jelka


Female
Number of posts : 283
Age : 46
Registration date : 2006-07-09

shto chitate ovijeh dana??? Empty
PostSubject: Re: shto chitate ovijeh dana???   shto chitate ovijeh dana??? Icon_minitimeThu 28 Sep - 14:39

ja skracujem vrijeme sa Markom Vidojkovicem, i bas je lik(cina)... pishe opasno... jednostavno i britko, ma ubija...
Back to top Go down
Madra
Admin
Madra


Female
Number of posts : 1787
Age : 53
Localisation : New York
Registration date : 2006-06-28

shto chitate ovijeh dana??? Empty
PostSubject: Re: shto chitate ovijeh dana???   shto chitate ovijeh dana??? Icon_minitimeSun 1 Oct - 8:16

o cemu pise Marko,predstavi nam ga malo,ne bilo ti zapovijedjeno.
Back to top Go down
https://konoba.forumotion.com
tasa

tasa


Female
Number of posts : 331
Age : 50
Localisation : Nederland
Registration date : 2006-09-26

shto chitate ovijeh dana??? Empty
PostSubject: Re: shto chitate ovijeh dana???   shto chitate ovijeh dana??? Icon_minitimeSun 1 Oct - 14:29

Ja citam knjigu jako smesnog naziva: "zasto muskarci i zeni svojim govorom tela kazu sve ono sto ne bi hteli"! Ali je knjiga za deset!
Back to top Go down
Nora

Nora


Female
Number of posts : 941
Age : 41
Localisation : Montenegro
Registration date : 2006-06-28

shto chitate ovijeh dana??? Empty
PostSubject: Re: shto chitate ovijeh dana???   shto chitate ovijeh dana??? Icon_minitimeSun 1 Oct - 15:32

Samo strucnu literaturu vezanu za medije od koje mi se vishe povraca...dje je onaj smajli shto povraca...
Back to top Go down
Madra
Admin
Madra


Female
Number of posts : 1787
Age : 53
Localisation : New York
Registration date : 2006-06-28

shto chitate ovijeh dana??? Empty
PostSubject: Re: shto chitate ovijeh dana???   shto chitate ovijeh dana??? Icon_minitimeSun 1 Oct - 16:23

sve za tebe! vomit
prsnucu
Back to top Go down
https://konoba.forumotion.com
Nora

Nora


Female
Number of posts : 941
Age : 41
Localisation : Montenegro
Registration date : 2006-06-28

shto chitate ovijeh dana??? Empty
PostSubject: Re: shto chitate ovijeh dana???   shto chitate ovijeh dana??? Icon_minitimeSun 1 Oct - 16:53

Beskrajno hvala!!!
Back to top Go down
Jelka

Jelka


Female
Number of posts : 283
Age : 46
Registration date : 2006-07-09

shto chitate ovijeh dana??? Empty
PostSubject: Re: shto chitate ovijeh dana???   shto chitate ovijeh dana??? Icon_minitimeTue 3 Oct - 5:01

MARKO PISE UBOJITO... NIJE BAS ZA NEKOG KO IMA OSJETLJIV ZELUDAC, AL MISLIM DA BI TI SE SVIDIO I CIM DODJEM KOD TEBE DONJET CU TI NJEGOVA SABRANA DJELA/// VIDJI MU BIOGRAFIJU NA SITEU http://markovidojkovic.com pise o svakodnevnici u ukletoj Srbiji... kaze recimo
najgore sto moze da ti se desi u Srbiji jeste da se rodis u Srbiji... i tako[ur
Back to top Go down
Madra
Admin
Madra


Female
Number of posts : 1787
Age : 53
Localisation : New York
Registration date : 2006-06-28

shto chitate ovijeh dana??? Empty
PostSubject: Re: shto chitate ovijeh dana???   shto chitate ovijeh dana??? Icon_minitimeTue 3 Oct - 7:22

Bogami Marko pise marljivo.Vec se radujem knjigama.I tebi,naravno.Smile
Back to top Go down
https://konoba.forumotion.com
Jelka

Jelka


Female
Number of posts : 283
Age : 46
Registration date : 2006-07-09

shto chitate ovijeh dana??? Empty
PostSubject: Re: shto chitate ovijeh dana???   shto chitate ovijeh dana??? Icon_minitimeWed 4 Oct - 15:01

ma nema nesto mnogo 4 knjige za sada, 4 ali vrijedne... postajem budaletina, (do)pustam da mali utice na mene i postajem grozna po okolinu, ali tek kad sam izazvana... toliko jedobar da ga citam cak i kad mi monstrum mali ukine svijetlo, pa citam uz svjetlost televizora...Sama sebe ne razum(ij)em...
Back to top Go down
tasa

tasa


Female
Number of posts : 331
Age : 50
Localisation : Nederland
Registration date : 2006-09-26

shto chitate ovijeh dana??? Empty
PostSubject: Re: shto chitate ovijeh dana???   shto chitate ovijeh dana??? Icon_minitimeWed 4 Oct - 15:26

Pa nije Marko daleko od istine sto se Srbije tice! Mada volem je vise nego ista!
Back to top Go down
Nora

Nora


Female
Number of posts : 941
Age : 41
Localisation : Montenegro
Registration date : 2006-06-28

shto chitate ovijeh dana??? Empty
PostSubject: Re: shto chitate ovijeh dana???   shto chitate ovijeh dana??? Icon_minitimeWed 4 Oct - 17:09

Jelka wrote:
..Sama sebe ne razum(ij)em...
Da znash da sam ti i je vecheras u tom tripu, kao da zivim neki drugi zivot, or smones new life or whatever...
Back to top Go down
Nora

Nora


Female
Number of posts : 941
Age : 41
Localisation : Montenegro
Registration date : 2006-06-28

shto chitate ovijeh dana??? Empty
PostSubject: Re: shto chitate ovijeh dana???   shto chitate ovijeh dana??? Icon_minitimeWed 4 Oct - 17:49

EEE daaa, ovaj tvoj Vidojkovic Marko ima blog na www.b92.net...Super je lik!!!
Back to top Go down
Jelka

Jelka


Female
Number of posts : 283
Age : 46
Registration date : 2006-07-09

shto chitate ovijeh dana??? Empty
PostSubject: Re: shto chitate ovijeh dana???   shto chitate ovijeh dana??? Icon_minitimeTue 10 Oct - 16:55

ne pitaj(te) me nista... trenutbo imam apstinencionalnu KRIZU ZA VIDOJKOVICEM... nije ni cudo sto mu na blogu vise sve sami ludaci, zaljubljeno u njega i musko i zensko... tjesim se skidanjem odlomaka iz knjige koje pise sto nam na sacicu ponudi na blogu... i nekim vec odslusanim detaljima iz pescanika... Mike... donosim ti novi pescanik, ne smijem tati jer mu mnogo pljuju po Matiji pa mi to oprostiti nece... tako da znate nije mi lako a nema nista da mi prija...
Back to top Go down
Sponsored content





shto chitate ovijeh dana??? Empty
PostSubject: Re: shto chitate ovijeh dana???   shto chitate ovijeh dana??? Icon_minitime

Back to top Go down
 
shto chitate ovijeh dana???
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sve shto ste htjeli da znate o dzinsu ...
» Pjesma dana

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Konoba :: Zabava :: Media :: Umjetnost :: Knjizevnost i jezik-
Jump to: