Konoba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konoba

Open 24/7
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ostaricu,necu znati dal` ces za mnom zaplakati ko ja zatobom

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Madra
Admin
Madra


Female
Number of posts : 1787
Age : 53
Localisation : New York
Registration date : 2006-06-28

Ostaricu,necu znati dal` ces za mnom zaplakati ko ja zatobom Empty
PostSubject: Ostaricu,necu znati dal` ces za mnom zaplakati ko ja zatobom   Ostaricu,necu znati dal` ces za mnom zaplakati ko ja zatobom Icon_minitimeWed 25 Jul - 17:33

Kad bi vam moglo biti,da li biste se vratili starim ljubavima?
Da li biste preusmjerili kotac deceniju-dvije unazad?
Da li mislite da je ona prva vruca zishka bila zaista jedna jedina i prava?


U mom sluchaju...,sta da kazem,vec da na you tube cijelo poslijepodne vrtim Harisa Dzinovica.
Sve je recheno,ne? delijijum
Back to top Go down
https://konoba.forumotion.com
sergija




Number of posts : 20
Registration date : 2007-06-02

Ostaricu,necu znati dal` ces za mnom zaplakati ko ja zatobom Empty
PostSubject: Re: Ostaricu,necu znati dal` ces za mnom zaplakati ko ja zatobom   Ostaricu,necu znati dal` ces za mnom zaplakati ko ja zatobom Icon_minitimeWed 15 Aug - 12:51

Da ti kazem nisam voljela nikoga osven mog muza ali sam imala jedan simpatija kada se setim na ta vremena smesim se ne za njega nego kakva sum nam bila ta ljepa vremena ljepi gimnaziske dane a za njega kad se sjetim se smesim dovoljno je bio jedan pogled ja danas bi bila sva srecna ali kad sam se uhvatila momka da ti pogledi samo su me drzali u fantazije.Pa ljubav i zaljubenost nije isto ali treba da iskusis da shvatis.To su bile godine 1982 pa dalja a sad mlade zivi buran zivot niti se zna ko jede ko pije pa red druge stvare.
Back to top Go down
http://mail.net.mk
 
Ostaricu,necu znati dal` ces za mnom zaplakati ko ja zatobom
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sta sve treba znati o ishrani beba

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Konoba :: Zabava :: Konoba-
Jump to: