Konoba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konoba

Open 24/7
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 upomoc!Pticc-kako mu pomoci?

Go down 
AuthorMessage
Madra
Admin
Madra


Female
Number of posts : 1787
Age : 53
Localisation : New York
Registration date : 2006-06-28

upomoc!Pticc-kako mu pomoci? Empty
PostSubject: upomoc!Pticc-kako mu pomoci?   upomoc!Pticc-kako mu pomoci? Icon_minitimeThu 10 May - 18:52

Danas mi je,dok sam radila domaci s Pupom,muzek usao u kucu s rijecima"imamo problem".Samo sam ga 'znacajno pogledala',na sta je 'odgovorio' pruzajuci ruku,u kojoj je drzao bespomocnog ptica.
Dakle,mali baby bird je jadnicak ispao iz gnijezda...Sad
MM je rekao da mu mama place u krosnji datog drveta,svi smo izasli,ostavili pticeka prvo na zemlju,u basti,pa ona na terasi shupe...nishta...samo gluvo dozivanje mame i bebe.Ma,svima nam je tesko.
Evo,upravo me Luka,dok pticek skakuta nasom sobom pita:Mama,why is babybird scared of me?
Ja mu pokusavam objasniti zasto,i on uglavnom prihvata razloge,ali Nikola joj je vec dao ime,i prozvao ju nasim kucnim ljubimcem.A Niki je tako njezan i osjetljiv,vec je propplako sto je ptica skrikala kad sam ju uzela u ruku...Ubija me njegova osjetljivost...
Elem...
Sta da dam baby bird to eat and drink?
Dala sam joj vode i hljeba.Sjutra,a zora idemo kupiti pticju hranu,obzirom da je glistu,koju sam izvadila iz baste prkosno odbila.
Ako iko ima savjet kako postupati s bebama pticicama,nek odma dojavi,zaista je hitno.
Drzte nam fige da nam Birdy opstane.
peace!Smile
Back to top Go down
https://konoba.forumotion.com
 
upomoc!Pticc-kako mu pomoci?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kako beba uci
» Kako nas zovu djeca?
» Kako vezati kravatu
» Kako naci balans?
» Kako Ameri vide svijet

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Konoba :: Priroda i drustvo :: Flora i fauna-
Jump to: