Konoba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konoba

Open 24/7
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Nora

Nora


Female
Number of posts : 941
Age : 41
Localisation : Montenegro
Registration date : 2006-06-28

Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara Empty
PostSubject: Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara   Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara Icon_minitimeFri 24 Nov - 17:50

Tajni Božićnjak na ulici darovao više od milijun dolara

KANSAS CITY - Amerikanac poznat samo kao Tajni Božićnjak 26 je godina vozio ulicama Kansas Cityja svakog prosinca darujući novac ljudima.

Započeo je s novčanimcama od pet, a onda prešao na deset dolara. Kako je raslo njegovo bogatstvo, rasli su i darovi. Posljednjih godina Tajni je Božićnjak darivao novčanice od stotinu dolara, nekoliko puta i dvije-tri od jednom, ljudima u trgovinama, restoranima i na parkiralištima.

Do sada je anonimno darovao 1,3 milijuna dolara.

Sada oslabljen kemoterapijama i željan da otkrije svoju vjeru u slučajnu ljubaznost, Tajni je Božićnjak odlučio otkriti svoj identitet - to je Larry Stewart, 58-godišnji poslovni čovjek iz Kansas Cityja koji je zaradio milijune kabelskom televizijom i telefonskim uslugama.

Njegovo prazničko darivanje počelo je 1979. godine kada se tješio u jednom drive-in restoranu nakon što je dobio otkaz.

"Bilo je hladno i konobarica nije imala dobru jaknu, a ja sam pomislio: 'I ja mislim da je meni loše!'". Dao joj je 20 dolara i rekao joj da zadrži ostatak. Bila je tako zahvalna da je odlučio drugi dan podići 200 dolara sa svog računa i vozio se tražeći ljude kojima bi mogao dati novce. Od tada svakog prosinca krstari ulicama. (Hina)
Back to top Go down
Lella

Lella


Female
Number of posts : 455
Age : 48
Registration date : 2006-09-27

Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara Empty
PostSubject: Re: Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara   Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara Icon_minitimeSat 25 Nov - 4:20

Svaka mu cast..divan covek..
Back to top Go down
Nora

Nora


Female
Number of posts : 941
Age : 41
Localisation : Montenegro
Registration date : 2006-06-28

Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara Empty
PostSubject: Re: Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara   Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara Icon_minitimeSat 25 Nov - 11:31

I ja kazem...
Back to top Go down
sergija




Number of posts : 20
Registration date : 2007-06-02

Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara Empty
PostSubject: Re: Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara   Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara Icon_minitimeMon 4 Jun - 9:28

Pa taj je pusten od Boga takve ljude su retke a ponekad se srecavaju taj sa vakvim gestom usrecuje iljada srca a zauzvrat dobije blagoslov od svakoga a njemu to i ne treba jer njegovo srce je polno sa dobrotom a nema trunke zlo u njegovom srcu.
Back to top Go down
http://mail.net.mk
Madra
Admin
Madra


Female
Number of posts : 1787
Age : 53
Localisation : New York
Registration date : 2006-06-28

Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara Empty
PostSubject: Re: Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara   Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara Icon_minitimeMon 4 Jun - 11:13

slazem se Sergija.Najljepsi je dar od boga ciniti humana dijela.
dobro dosla u Konobu.
Back to top Go down
https://konoba.forumotion.com
Sponsored content





Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara Empty
PostSubject: Re: Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara   Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara Icon_minitime

Back to top Go down
 
Tajni Bozicnjak na ulici darovao vise od milijun dolara
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Matematicar odbio milion dolara

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Konoba :: Zabava :: Media :: Aktuelno-
Jump to: