Konoba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konoba

Open 24/7
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Kasalj kod djece

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Madra
Admin
Madra


Female
Number of posts : 1787
Age : 53
Localisation : New York
Registration date : 2006-06-28

Kasalj kod djece Empty
PostSubject: Kasalj kod djece   Kasalj kod djece Icon_minitimeFri 29 Sep - 14:32

Luce mi se svaku noc po dva puta jako zakaslje u snu,i danas sam od mame saznala da to moze biti znak bronhitisa.Dakle,ako dijete posle ponoci par noci za redom kaslje u isto vrijeme,obavezno bi ga trebalo povesti ljekaru da se provjere bronhije.Eto,nije zgoreg znati..
Back to top Go down
https://konoba.forumotion.com
tasa

tasa


Female
Number of posts : 331
Age : 50
Localisation : Nederland
Registration date : 2006-09-26

Kasalj kod djece Empty
PostSubject: Re: Kasalj kod djece   Kasalj kod djece Icon_minitimeFri 29 Sep - 15:14

Mislim da smo zdnjih dana Lella i ja apsolvirale pricu na ovu temu: Aleksa i Tamara su zavrsili na inhalatorima!
Back to top Go down
Lella

Lella


Female
Number of posts : 455
Age : 48
Registration date : 2006-09-27

Kasalj kod djece Empty
PostSubject: Re: Kasalj kod djece   Kasalj kod djece Icon_minitimeFri 29 Sep - 16:15

Manama ne mora da znaci,ovde ima jako puno dece sa disajnim problemima i cesto daju te inhalatore deci..Moj Aleksa je imao jedno vece bas problema,tesko je disao i skripalo mu je u plucima.Mada,nije zgoreg za proveriti
Back to top Go down
Madra
Admin
Madra


Female
Number of posts : 1787
Age : 53
Localisation : New York
Registration date : 2006-06-28

Kasalj kod djece Empty
PostSubject: Re: Kasalj kod djece   Kasalj kod djece Icon_minitimeFri 29 Sep - 17:02

kako su prihvatili inhalatore?Da li im dajete neku narodnu medicinu?Caj,med..?
Back to top Go down
https://konoba.forumotion.com
Lella

Lella


Female
Number of posts : 455
Age : 48
Registration date : 2006-09-27

Kasalj kod djece Empty
PostSubject: Re: Kasalj kod djece   Kasalj kod djece Icon_minitimeFri 29 Sep - 17:02

Aleksa je super sad..to je trajalo samo par dana.Ne dajem mu nista vise,pije ponekad caj kad hoce.
Back to top Go down
Madra
Admin
Madra


Female
Number of posts : 1787
Age : 53
Localisation : New York
Registration date : 2006-06-28

Kasalj kod djece Empty
PostSubject: Re: Kasalj kod djece   Kasalj kod djece Icon_minitimeFri 29 Sep - 17:06

pile malo.Mnogo je vazno da saradjuju u toku lijecenja.Ja s Lukom muku mucim oko uzimanja sirupa,jako je tvrdoglav i neumoljiv u tim situacijama.
Back to top Go down
https://konoba.forumotion.com
Lella

Lella


Female
Number of posts : 455
Age : 48
Registration date : 2006-09-27

Kasalj kod djece Empty
PostSubject: Re: Kasalj kod djece   Kasalj kod djece Icon_minitimeSat 30 Sep - 2:58

Deca tesko prihvataju sirupe koliko god da su slatki.Moj Aleksa obozava Tran,to je riblje ulje,ne moze biti goreg ukusa..a kad je trebao jedan slatki sirup da proba muke sam mucila...
Back to top Go down
tasa

tasa


Female
Number of posts : 331
Age : 50
Localisation : Nederland
Registration date : 2006-09-26

Kasalj kod djece Empty
PostSubject: Re: Kasalj kod djece   Kasalj kod djece Icon_minitimeSat 30 Sep - 7:13

Tamara je super prihvatila inhalator, pije sve sto joj se da, samo moram vam priznati da ja njoj nikad do sada nisam davala nikakav caj. Pokusala sam dva tri puta kad je bila bas bolesna ali ona nije htela ni da okusi. Mada ni mi ne pijemo caj, mozda zato nemam naviku!
Back to top Go down
Lella

Lella


Female
Number of posts : 455
Age : 48
Registration date : 2006-09-27

Kasalj kod djece Empty
PostSubject: Re: Kasalj kod djece   Kasalj kod djece Icon_minitimeSat 30 Sep - 7:18

Ja pijem caj,pa me Aleksa kopira..
Back to top Go down
tasa

tasa


Female
Number of posts : 331
Age : 50
Localisation : Nederland
Registration date : 2006-09-26

Kasalj kod djece Empty
PostSubject: Re: Kasalj kod djece   Kasalj kod djece Icon_minitimeSat 30 Sep - 7:19

Ma oni su pravi mali ljudi, sve sto vide da rade roditelji oce i oni! Ja jos samo malo i ocekujem da nadjem Tamaru kako pusi! lol!
Back to top Go down
Lella

Lella


Female
Number of posts : 455
Age : 48
Registration date : 2006-09-27

Kasalj kod djece Empty
PostSubject: Re: Kasalj kod djece   Kasalj kod djece Icon_minitimeSat 30 Sep - 7:19

Hahahaaaaa
Back to top Go down
IRA

IRA


Female
Number of posts : 146
Age : 47
Localisation : Ireland
Registration date : 2006-09-27

Kasalj kod djece Empty
PostSubject: Re: Kasalj kod djece   Kasalj kod djece Icon_minitimeSat 30 Sep - 7:22

I moj Milan koristi inhalator i cini mi se da svako drugo dijete ovdje ga koristi, neznam uvijek je bio super kad bi trebao da popije neki sirup , ma bilo sta
Ja sam dosta toga i iz narodne medicine mu pravila i davala i nikad se nije bunio.
Jedno vrijeme smo se bas borili s kasljem i ja cujem kako je dobro da se iscijedi sok iz crnog luka i pomijesa sa dosta secera, pricam ja sa muzem o tome kako to da mu dam jer je odvratno a on dusa moja kolko mu je vise bilo dodijalo kasljanje meni kaze "ajd mama napravi ti to meni ja cu da to popijem" i stvarno ja mu napravim i dijete popi a ja umalo da povratim i posle toga mu je bilo lakse. Dusa moja !
Back to top Go down
Madra
Admin
Madra


Female
Number of posts : 1787
Age : 53
Localisation : New York
Registration date : 2006-06-28

Kasalj kod djece Empty
PostSubject: Re: Kasalj kod djece   Kasalj kod djece Icon_minitimeSat 30 Sep - 7:47

jao,oni bas znaju da te dirnu u srce kad pokazu razum u takvim momentima. mmmm
Back to top Go down
https://konoba.forumotion.com
Sponsored content





Kasalj kod djece Empty
PostSubject: Re: Kasalj kod djece   Kasalj kod djece Icon_minitime

Back to top Go down
 
Kasalj kod djece
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sigurna vožnja djece

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Konoba :: Roditeljstvo :: Nasi klinci i klinceze:-)-
Jump to: