Konoba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konoba

Open 24/7
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice???

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Jelka

Jelka


Female
Number of posts : 283
Age : 46
Registration date : 2006-07-09

Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Empty
PostSubject: Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice???   Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Icon_minitimeThu 28 Sep - 14:58

Interesuje me npr. da li i vasi malisani moraju slusati sve do daske odvaljeno na tv-u??? Ili moja mala ima problem sa usima!?
Back to top Go down
Lella

Lella


Female
Number of posts : 455
Age : 48
Registration date : 2006-09-27

Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Empty
PostSubject: Re: Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice???   Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Icon_minitimeThu 28 Sep - 15:29

Koliko ima godina?Moj Aleksa sad puni tri i ne slusa nista glasno..
A jel mozemo da postavimo tikere,nisam upucena?
Back to top Go down
Madra
Admin
Madra


Female
Number of posts : 1787
Age : 53
Localisation : New York
Registration date : 2006-06-28

Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Empty
PostSubject: Re: Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice???   Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Icon_minitimeThu 28 Sep - 15:50

naravno moja Lello.Super sto si se sjetila.
Jelka,ni moji klincerosi ne slusaju preglasno tv,ali zato Nikola,otkad je posao u skolu vice dok prica,i to mi bas smeta.Valjda se tamo nadvikuju pa mali nastavi istim decibalima i kad dodje kuci.
Back to top Go down
https://konoba.forumotion.com
Lella

Lella


Female
Number of posts : 455
Age : 48
Registration date : 2006-09-27

Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Empty
PostSubject: Re: Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice???   Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Icon_minitimeThu 28 Sep - 15:54

E sto se tice vike ja sam inace preglasna kad pricam..moji klinci imaju sve predispozicije da budu bucni kao i ja..
ja kad pre sapucem nekome na casu iz zadnje klupe profesor cuje za katedrom..hahaaa
Back to top Go down
Madra
Admin
Madra


Female
Number of posts : 1787
Age : 53
Localisation : New York
Registration date : 2006-06-28

Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Empty
PostSubject: Re: Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice???   Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Icon_minitimeThu 28 Sep - 16:25

haha Lello,da ti nemas dalmatinske krvi?Smile
Back to top Go down
https://konoba.forumotion.com
Jelka

Jelka


Female
Number of posts : 283
Age : 46
Registration date : 2006-07-09

Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Empty
PostSubject: Re: Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice???   Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Icon_minitimeFri 29 Sep - 16:10

Anci ima 5 god. i mislim da ne bi bilo lose da je ipak odvedem kod usnog ljekara... mada kad nesto ne treba da cuje cuje i te kako dobro... mislim da joj sluh malo otezava i kosa koja joj pada preko usiju... sad recite kako nista pametnije odavno niste cule...
Back to top Go down
Lella

Lella


Female
Number of posts : 455
Age : 48
Registration date : 2006-09-27

Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Empty
PostSubject: Re: Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice???   Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Icon_minitimeFri 29 Sep - 16:12

Manama wrote:
haha Lello,da ti nemas dalmatinske krvi?Smile

Koliko znam ne ...hehe...al da me cujes uzivo kad se raspricam umrla bi od smeha...mnooogo sam jasna i glasna....pitaj Tasu
Back to top Go down
Nora

Nora


Female
Number of posts : 941
Age : 41
Localisation : Montenegro
Registration date : 2006-06-28

Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Empty
PostSubject: Re: Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice???   Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Icon_minitimeFri 29 Sep - 17:36

Jelka wrote:
i kosa koja joj pada preko usiju... sad recite kako nista pametnije odavno niste cule...
Hahhaa, jeste da zvuci smjesno na prvi pogled al' ko zna...mada, znam Daka uvijek kad dodje kod nas mora tv da mu bude skoro do daske, shto stvarno izludjuje, Uh, ljubni mi ono mache za me...
Back to top Go down
Sponsored content





Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Empty
PostSubject: Re: Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice???   Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice??? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Koliko su slicni klinci sto se nekih stvari tice???
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Koliko je vode potrebno bebi?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Konoba :: Roditeljstvo :: Nasi klinci i klinceze:-)-
Jump to: