Konoba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konoba

Open 24/7
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Privatna (katolichka) shkola

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Madra
Admin
Madra


Female
Number of posts : 1787
Age : 53
Localisation : New York
Registration date : 2006-06-28

Privatna (katolichka) shkola Empty
PostSubject: Privatna (katolichka) shkola   Privatna (katolichka) shkola Icon_minitimeThu 14 Sep - 9:17

Bila sam sretna da svoje dijete mogu(zemo) dati u privatnu skolu,obzirom da su drzavne u eriji u kojoj zivimo na nezavidnom nivou.
Elem,sreca je vec juce presla u oblik glave u rukama i odronom suza,kad sam se s Pupom vratila iz skole.
Dobro,razlog se moze ciniti banalnim,ali ja sam ostala bez teksta zbog istog.
Djeca su u skoli od 8:30-3:00.U tom periodu imaju jednu uzinu i rucak(koji smo morali platiti prosle nedjelje,a isti se pocinje sluziti tek polovinom oktobra,dakle,sledeceg mjeseca).
No problemos,spremim ja svom chedu sve sto treba,za rucak obicno napravim neki fini sendvich,a u lunchbag stavim i dva djusa i cokoladno mlijeko koje P.obozava.Gospoda nadzorni su nam dozvolili spremati djeci napitke jedino u tetrapak pakovanju,a posto vode nema u istom(a Pupo je iznad svega preferira),uzeli smo sto se uzet mora.
Da ne duzim,moje dijete vec drugi dan za redom izlazi iz skole,trci mi u zagrljaj s ocajnom molbom da mu dam da pije vode.
Dakle,u skoli je jeo dva puta(mozete mislit,ne popiti vode posle sendvica sa salamom i sirom!?),a da ga je vaspitacica ladno pustila da pati od zedji iz razloga sto sam ne zna izvaditi slamku(vakumirana je uz pakovanje tetrapaka) i ubosti je u tetrapak.Pupo je uvijek bio serviran,on nikad nije bio u situaciji da si sam shto priprema,i sad je jadnik prepusten samom sebi kod te sadistice.
Tesko mi je shvatiti da neko svjesno moze drzati dijete zedno skoro sedam sati,a da ga pri tom dva puta posluzi jesti!!!
Druga stvar je odvezana pertla,koju takodje vaspitacice gledaju i ladno im se fucka oce li djete stati drugom cipelom na vezicu,pasti i razbiti nos,samo da se one ne dovedu u ponizavajucu situaciju time sto ce cucnuti i zavezati djetetu pertlu.agrhhh.Aj dobro,kupicemo cipele na chichak,pa cemo svi biti sretni i zadovoljni.

Vazno je da svaki drugi dan(mimo $450,00 mjesecne uplate )moramo slati chekove za svakakve drkalice.
Na primjer, za pribor za pisanje(koji sam mu ja vec kupila a platila ne vise od $10),su trazili -$25,za neki madrac na kojemu odmaraju(s cipelama na nogama!!!),-$45,rucak- $75,i tako u nedogled...

Da ne ispadne da samo kukam,zlo mi je samo od cinjenice sto nas muzu do besvjesti a za uzvrat su u stanju da nam djecu muce zedju.

Bude bolje.Dako se pokazu na edukativnom polju...
Back to top Go down
https://konoba.forumotion.com
Nora

Nora


Female
Number of posts : 941
Age : 41
Localisation : Montenegro
Registration date : 2006-06-28

Privatna (katolichka) shkola Empty
PostSubject: Re: Privatna (katolichka) shkola   Privatna (katolichka) shkola Icon_minitimeFri 15 Sep - 15:59

Ne znam, ali ja sam stvarno shokirana...
Back to top Go down
Nora

Nora


Female
Number of posts : 941
Age : 41
Localisation : Montenegro
Registration date : 2006-06-28

Privatna (katolichka) shkola Empty
PostSubject: Re: Privatna (katolichka) shkola   Privatna (katolichka) shkola Icon_minitimeFri 15 Sep - 16:01

Mogu misliti kako ti je bilo kad bi pomislila na Pupa, zednog Sad
Stvarno su ekstremni, znaci ono u mlifovima nije nista preuvelicano... DOWN Meni to stvarno ne ide u glavu kuki , a josk toliki novac confused one disappointed
Back to top Go down
Madra
Admin
Madra


Female
Number of posts : 1787
Age : 53
Localisation : New York
Registration date : 2006-06-28

Privatna (katolichka) shkola Empty
PostSubject: Re: Privatna (katolichka) shkola   Privatna (katolichka) shkola Icon_minitimeSat 16 Sep - 15:56

I da znas tek u sta se pretvara drustvo u kojemu zivim(o)?!Raspad sistema gdje god se okrenes.
Svi poslovi vezani za kontakt s ljudima malo po malo dovode do granica ludila.Cesto se sjetim Michel Douglas-a i one scene u McDonalds-u( kad trazi onaj hamburger sa slkie pored koje stoji cijena koju je platio),kojoj smo se,gledajuci film prije sto godina slatko smijali,a koja je ustvari primjer za stvaran zivot u USA.
Spolja gladac iznutra jadac,sto bi rekla baka Jelka.
Wink
Back to top Go down
https://konoba.forumotion.com
Nora

Nora


Female
Number of posts : 941
Age : 41
Localisation : Montenegro
Registration date : 2006-06-28

Privatna (katolichka) shkola Empty
PostSubject: Re: Privatna (katolichka) shkola   Privatna (katolichka) shkola Icon_minitimeSat 16 Sep - 17:00

Kultna scena, a josh je jacha ona scena sa bejzbolkom iz istog mlifa...no comm.
Back to top Go down
Sponsored content





Privatna (katolichka) shkola Empty
PostSubject: Re: Privatna (katolichka) shkola   Privatna (katolichka) shkola Icon_minitime

Back to top Go down
 
Privatna (katolichka) shkola
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Konoba :: Roditeljstvo :: Nasi klinci i klinceze:-)-
Jump to: